SON HABERLER

Acer: Atışların Kaçması Sonucu Enerjimizi ve Savunma Konsantrasyonumuzu Yitirdik

acer-web-2

Edirne Belediyesi Edirnespor Başantrenörü Hakan Acer bir açıklama yaparak Perşembe günü Rusya’nın BC Chevakata takımı ile oynanan ve 65-62 kaybedilen maç ile ilgili bir açıklama yaparak mağlubiyetin sebeplerine değindi.

Basketbolda ender görülen 16’da 0 atış nedeni ve aşırı yorgunluk sebebiyle maçın kaybedildiğine değinen Acer’in konuyla ilgili açıklaması şöyle;

“ Öncelikle taraftarlarımız ve kulübümüzden özür diliyoruz. 3 periyod önde götürdüğümüz maçı son çeyrekte basketbolda çok ender görülen 16’da sıfır atış yüzünden kaybettiğimizi söyleyebilirim. Atışların kaçması sonucu enerjimizi ve savunma konsantrasyonumuzu yitirdik ve kazanacağımız maçı kendi ellerimizle verdik. Maçı kaybetmemize rağmen grupta liderliğimiz devam ediyor.Avrupa kupasında oynayacağımız son iki maç kendi evimizde ve bu avantajı kullanıp üst tura çıkacağız.

14 günde oynadığımız 5 maç, çok ağır yolculuk koşulları ve çok sert karşılaşmaları da göz önüne almalıyız.

Pazar günü Canik Belediyesi ile oynayacağımız maçı kazanarak ligde çıkışa geçme istiyoruz. Büyük bir aile olduğumuza inanıyorum. Herkesin desteğine ihtiyacımız var”.

Sosyal ağlarda Paylaş

Share to Google Plus

About Editor

Yorum Yaz

İşaretli alanların doldurulması zorunludur. *

*

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>